Ad

DOKTORA DAYAK İZMİR'İ ŞAŞIRTTI !!!

1
Ad
İzmir'de, Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktoru dövdükleri iddia edilen üç polis memuru görevden uzaklaştırıldı.

İzmir Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Dr. Deniz Yazıcı'nın zor kullanılarak gözaltına alınması olayına ilişkin başlatılan soruşturmanın selameti açısından, polis memurları M.D, T.Ç. ve Ö.İ'nin görevden uzaklaştırıldıkları bildirildi.

Bu arada, Bornova İlçe Emniyet Müdürü Yaşar Aydın, polisler tarafından dövüldüğü iddia edilen asistan doktor Yazıcı'yı, tedavi gördüğü Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Servisinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Aydın'a ziyaretinden dolayı teşekkür eden Yazıcı, ''Talihsiz bir olay yaşandı. Ancak sizin ziyaretinize çok sevindim. Beş parmağın beşi bir değil. Her meslek grubunda olduğu gibi sizin içinizden de kötü davranışlar sergileyen kişiler çıkabiliyor'' dedi.

Polislerin olay sırasında kendisini tehdit ettiklerini ve bu nedenle korktuğunu belirten Dr. Yazıcı, Emniyet Müdürü Aydın'dan telefon numarasını istedi.

Deniz Yazıcı'ya telefon numarasını veren Yaşar Aydın, olayın çok üzücü olduğunu, gerekli adli ve idari soruşturmanın başlatıldığını söyledi.

Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniğinde görevli asistan doktor Deniz Yazıcı'nın, Bornova'daki evinin önünde kendisine kimlik soran polisler tarafından dövüldüğü iddia edilmişti.

Olayla ilgili soruşturma kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğünden müfettiş görevlendirildiği bildirildi.
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz