Ad

AYLA AYDEMİR'İN SOL YANIM ACIYOR ANNE KİTABI ÇIKTI - VİDEO

104118
Ad
Bedirhan Gökçe’nin yorumladığı “Sol Yanım Acıyor Anne” şiiriyle herkesin yüreğini acıtan, köşkte bile protokolü gözyaşlarına boğan sözlerin sahibi Ayla Aydemir’in kitabı çıktı.

“SOL YANIM ACIYOR ANNE” ismini verdiği kitapta; İbrahim Sadri’nin yorumladığı “Duvağını melekler açsın sevdiğim” ve İkbal Gürpınar’’ın çıkacak albümünde yer verdiği “ Yüreğimin delikanlısı” isimli eserlerin de yer aldığı bir birinden güzel ve duygu yüklü şiirler bulunuyor.

Kitabın tanıtım metni, eserler hakkında ipuçları uzatıyor.

Ayla Aydemir
BEYZA KİTAP

Her Yüreğin Bir Şiiri Vardır

Kimselerin bilmediği hisler vardır yüreklerde
Taşıyanın yoğrulduğu, farkında olduğu
Sonra, o hisler 'söz' olur
Kalem, kelimelerin kalbine dokunur.
Şiir olur…

“Sol Yanım Acıyor Anne” gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok yüreğe dokunmuştur. Bütün şiir programlarında, okullarda, anneler gününde; olmazsa olmazlar arasında yerini almıştır.

Ve şiiri her dinleyenin aklına gelen ilk soru; Acaba annesi…?
Bir çocuğun duygularını bu kadar içtenlikle anlatan kalemin, acaba diğer şiirleri nasıldır?

İşte şimdi bu sorunun cevabını alıyoruz. Ayla Aydemir, “Sol Yanım Acıyor Anne” diye dokunduğu gönüllere “ Çeyizlik Testi, Yetim Sevda, Kafi Bani, Ana Yüreğidir Oğul, Yüreğimin Delikanlısı” gibi farklı duygu ve dünyaları konuk ediyor. Yazmış olduğu bazı şiirleriyle gerçek manada duygu yoğunluğu yaşatırken, bazı şiirleriyle de hikayenin içine çekiyor okurunu.

Hiç bir duygu sadece bize ait değildir. “Sol Yanım Acıyor Anne” kitabının her sayfasında, duygularınızın ortaklarıyla buluşacaksınız.
Çünkü her yüreğin bir şiir vardır!

Merhaba anne, yine ben geldim
Merak etme okuldan çıktım da geldim
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz