Ad

İzmirli kızın seks görüntüleri İzmir'İ karıştırdı - Video

109715
Ad
Popstar Burcu Ağca'ya seks görüntüleriyle şantaj yapan Nazif Akgün'e 19 ay hapis!

Popstar yarışmacısı Burcu Ağca'ya seks görüntüleriyle şantaj yapan Nazif Akgün 19 ay hapis cezası...

Popstar Yarışması'yla ismini duyuran İzmirli Burcu Ağca Akgün'ün hayatı zehir oldu. İzmir'de 2005 yılında Popstar Yarışması elemelerini kazanan Burcu Ağca İstanbul'a gitti. Kaldığı otelin lobisinde Malatyalı emlakçı Nafiz Akgün ile tanışan Burcu Ağca onunla evlendi. Nazif Akgün, işlerini yoluna koyup İzmir'e yerleşmeyi düşündüğünü söyleyerek Malatya'ya gitti.Birkaç kez Malatya'ya giden Burcu, eşinin gelmemesi üzerine İzmir'e döndü. Nazif Akgün'ün internet üzerinden yazışırken çevresindekilere kendisini eşi olarak değil de fahişe olarak tanıttığını öğrenen Burcu boşanma davası açtı. Bunun üzerine kocasının kendisine şantaj yapmaya başladığını belirten Burcu, "Bana çektiği sevişme görüntüleri ile şantaj yaptı. Boşanmak için para istiyor" diyerek suç duyurusunda bulundu.

SUÇLAMAYI REDDETTİ

İzmir 9. Asliye Ceza Mahkemesi'nde Nafiz Akgün hakkında, eşine karşı cinsel içerikli görüntülerle santaj yapmak, tehdit etmek ve hakaret suçlarından dava açıldı. Avukatı aracılığıyla savunma yapan Nafiz Akgün, suçlamaları kabul etmeyip, eşiyle aralarında birden fazla dava olduğunu mahkemeleri dava açıp kullanarak eşinin kendisini üzerinde baskı kurmaya çalıştığını iddia edip, bütün suçlardan beraatini istedi. Burcu Ağca'nın avukatı ise sanığın bütün suçlardan cezalandırılmasını istedi.

AYRI SUÇLARDAN

Yargıç, Nafiz Akgün'ü, eşine karşı cinsel içerikli görüntülerle şantaj yapmak suçundan 10 ay hapis cezası, tehdit suçundan 6 ay, hakaret suçundan ise 3 ay 3 gün hapis cezasına çarptırdı. Yargıç, sanığın aynı suçu farklı zamanlarda işlemeye devam ettiği, bununla ilgili hakkında birden fazla dava açılmış olmasını gerekçe gösterip, sanığın bir daha suç işlemeyeceğine dair kanaat oluştuğundan cezasının ertelenmemesine de karar verdi.

Kıllı mermiden de ayrı ceza almıştı

Nafiz Akgün, boşanma davası sürerken eşi Burcu Ağca Akgün'e, içinde kıl ve mermi bulanan bir zarf göndermişti. Eşinin gönderdiği bu zarfı savcılığa veren Burcu, tehdit edildiğini iddia etmişti.Adli Tıp Kurumu'ndan gönderilen raporda, Burcu Ağca Akgün'ün iddia ettiği gibi mermilerle birlikte teslim edilen kılların Nafiz Akgün'e ait olduğunu belirtmişti. Mahkeme, kocayı 19 ay hapis cezasına çarptırmıştı.
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz