Ad

ATO BAŞKANI SİNAN AYGÜN METRİS CEZAEVİNDE

177
Ad
“Ergenekon” soruşturması kapsamında mahkemeye sevk edilen ATO Başkanı Sinan Aygün, emekli Albay Hasan Atilla Uğur, İbrahim Özcan ve Birol Başaran tutuklandı. Tutuklular Metris cezaevine konuldu.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'nde, savcılık sorgularının ardından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edilen ATO Başkanı Sinan Aygün, emekli Albay Hasan Atilla Uğur, İbrahim Özcan ve ADD Kadıköy Şube Başkanı Birol Başaran tutuklandı.

Prof. Dr. Ercüment Ovalı ise 20 bin YTL kefaletle, yurt dışına çıkış yasağı konularak serbest bırakıldı.
Kefalet miktarının bir hafta içinde ödenmesi istendi.

KEMAL AYDIN VE NERİMAN AYDIN HASTANEYE KALDIRILDI

“Ergenekon” soruşturması kapsamında sevk edildikleri adliyede savcılık sorgularının ardından rahatsızlanan Kemal Aydın ile Neriman Aydın, hastaneye kaldırıldı.

Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesinde, soruşturmayı yürüten Cumhuriyet savcılarına ifade veren Kemal Aydın ile Neriman Aydın, sorgularının tamamlanmasının ardından rahatsızlandı.

Adliyeye çağrılan ambulanstaki sağlık görevlilerince ilk müdahaleleri yapılan Kemal ve Neriman Aydın, daha sonra Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.


Kemal Aydın ile sedyeyle hastaneye alınan Neriman Aydın'ın sağlık durumlarının ciddi olmadığı ve hastanede gerekli tedavilerine başlandığı öğrenildi.

HÜRRİYET
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz