Ad

ABDÜLLATİF ŞENER'LE İSMİ ANILDI AMA O 'ERDOĞAN'A SAYGILIYIZ' DEDİ

197
Ad
Şener'in ekibinde ismi geçen konuştu
Şener'in kadrosunda olduğu belirtilen isimlerden AK Parti 22. dönem milletvekili olan Mustafa Eyiceoğlu'ndan bir açıklama geldi.

Yeni bir parti kuracağı belirtilen Abdüllatif Şener'in kadro çalışmaları yürüttüğüne dair haberler, medyada yer almaya başlayınca ön planda kimlerin olacağı da netleşmeye başladı. Şener'in çekirdek kadrosunda olacağı söylenen listede adı geçen Musafa Eyiceoğlu, haberin doğruları yansıtmadığını söyledi. Eyiceoğlu, Haber 7'ye şunları söyledi:

"Burada sayılan arkadaşların hepsi liste dışı kalmış arkadaşlar. Adları orada çıkmış. Bu arkadaşlar, bu hareketin içinde yer alsa da almasa da yalanlamaz. Ama ben kendi durumumu ortaya koymak istiyorum. Ben halen Mersin'de Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için bir çalışma yapıyorum.

Ben Abdüllatif Şener ile biraraya gelip iki satır siyaset konuşmuş olsam bunun hiç üzerinde bile durmazdım. Ben siyasi çizgimde neden kırılma yaşayayım ki. Abdüllatif Şener ile geçtiğimiz dönemde 3 kez görüştüm. Birinde bir iftarda denk geldi selamlaştık, iki defa da 22. dönem milletvekillerinin farklı bir ofisi var orada rastlaştık. Bu rastlaşmalarda da en siyasete dair en küçük bir konu konuşmadık.

Böyle bir haber çıktıktan sonra vatandaşlar beni arıyor, "Bu ne demek" diye soruyor. Ben her zaman söylüyorum, biz Recep Tayyip Erdoğan'a oğlu Bilal'den daha saygılıyız.
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz