Ad

AK PARTİ BALÇOVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KAMİL ÖZTÜRK'ÜN ETRAFINDA KENETLENDİ

2240
Ad
İZMİR (İHA) - AK Parti İl ve İlçe teşkilatı, Balçova Belediye Başkan Adayı Kamil Öztürk'e destek için bir araya geldi. Öztürk'ün projelerini görücüye çıkardığı toplantıda, AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül ve Balçova İlçe Başkanı Fırat Aytekin de dostluk mesajları verdi.

YSK'ya adaylık başvuru sürecinin sona ermesinin ardından düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Aydın Şengül, belediye başkanlığı ve belediye meclisleri için aday gösterilemeyen isimlerin geçmişi bir tarafa bırakıp, geleceğe bakmaları gerektiğini söyledi. Listeleri yaparken zor bir süreçten geçtiklerini ifade eden Şengül, adayları ortak akılla seçtiklerini belirtti.

Konuşmasına, Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın 'Bizler kimseye koltuk kazandırmak için çalışmıyoruz' sözüyle devam eden Şengül, AK Parti felsefesinin idrak edildiği zaman aday gösterilemeyen isimlerin üzüntüyü ve küskünlüğü bir tarafa bırakacağını söyledi. Konuşmasını "Başka arkadaşlarımızın önlerini açmamız gerekir."diye sürdüren Aydın Şengül şöyle devam etti, "Olumsuzlukları değil, olumlulukları aramalıyız.

İşi kişiselleştirmeyip bireysel olarak olaya bakmamız lazım. Başka partilerdeki gibi bizden kimse kavga beklemesin, beklentileri olmasın. İnsanlara oy almak için değil, kalbini kazanmak için, sevgi için yaklaşın. Ne birbirimizi, ne de bize oy vermeyeni kırmayacağız.

Bizim kim olduğumuzu bilmeyen çok insan var. Buna karşılık bizleri tanıdıklarında oy verecek yüz binler var. Bunlara ulaşmamız lazım"

Ekibiyle birlikte bu davaya baş koyduklarını söyleyen AK Parti Balçova Belediye Başkan Adayı Kamil Öztürk de, Balçova Belediyesi'nin binasını 'sırça köşk' olarak nitelendirerek şöyle konuştu:

"O sırça köşk, halkımızın hizmetinde olacak. Çalışmalarımız yoğun geçiyor. Balçova'daki her vatandaşa tek tek ulaşmaya çalışıyoruz. Aldığımız tepkiler çok güzel, çok olumlu. Projelerimiz sağlam ve yere sağlam basıyor. 'Balçova'da yer mi kaldı?' Balçova için yapılacak bir şey yok' diyor rakiplerim. Ben bu söylemlere inanmıyorum. Biz yapabileceklerimizi projelendirdik. Göreve geldiğimizde de hayata geçireceğiz"

AK Parti Balçova Belediye Başkan Adayı Kamil Öztürk, ilçedeki 3. seçim bürosunu da hizmete açtı. Ata Caddesi ve Sakarya Caddesi üzerinde bulunan seçim bürolarından sonra Korutürk Mahallesi'nde de bir seçim bürosu açan AK Parti Balçova Belediye Başkan Adayı Öztürk, daha çok Balçovalı'ya ulaşıp projelerini aktarabilmek için uğraş verdiklerini söyledi.

Amacının koltuk kavgası değil, hizmet ve hizmetkarlık olduğunu ifade eden Öztürk, Balçova için doğru ismin belirlenmesinde vatandaşlara da iş düştüğünü, kendilerini temsil edecek kişileri oy vermeden önce iyi tanımaları gerektiğini vurguladı.
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz