Ad

ANALARIN YÜREĞİNE ATEŞ DÜŞTÜ

234
Ad
ABD Başkonsolosluğu'ndaki saldırıda şehit olan polislerin aileleri acı haberle yıkıldı. Şehit Erdal Öztaş'ın (28) Çorum Ortaköy'ye bağlı bağlı Karahacip beldesinde oturan babası Mustafa Öztaş, annesi Emine Öztaş ile eşi Fatma Öztaş yasa boğuldu.

ACILI ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Anne Emine ve 8 aylık hamile olduğu öğrenilen eşi Fatma Öztaş, hastanede müşahede altına alındı. Şehit Nedim Çalık'ın (25), acı haberini Rize'de alan annesi Şefaat Çalık ile babaannesi Emine Çalık gözyaşlarına boğuldu. İki yıllık polis olan şehit Çalık'ın, babasının hayatta olmadığı ve ailesine baktığı öğrenildi.

POLİSLİK EN BÜYÜK HAYALİYDİ


1 yıllık polis memuru şehit Nedim Çalık'ın da 6 ay önce kaybettiği babasının tüm itirazlarına rağmen polis olduğu ortaya çıktı. Polis okuluna babasına rağmen kaydını yaptıran Çalık'ın 1 yıllık polis olduğu öğrenildi. Çalık'ın ailesi acı haberi tatilde bulundukları Rize'de öğrendi.

3 GÜN ÖNCE TRAFİĞE GEÇTİ

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde esnaflık yapan Yusuf Saçmalıoğlu'nun 3 çocuğundan en büyüğü olan 21 yaşındaki şehit Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nun ise 3 gün önce Çevik Kuvvet ekibinden trafik ekibine geçtiği ortaya çıktı. Oğlunun ölüm haberine hala inanamadığını belirten Anne Zeynep Saçmalıoğlu, "Sabah saatlerinde telefonla ölüm haberi geldi. Cenazesini görene kadar öldüğüne inanmıyorum" dedi.

1 ay sonra baba olacaktı

Saldırıda şehit olan polislerden Erdal Öztaş'ın (30) eşi Fatma Öztaş'ın hamile olduğu öğrenildi. Öztaş, 1 ay sonra dünyaya gelecek bebeğini göremeden hain saldırıda şehit düştü. Öztaş'ın İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunu olduğu, KPS'yi kazanamayınca polis olduğu öğrenildi. Bir yıldır polis olan Öztaş'ın eşi ve ailesini Çorum'dan getirmek için çalıştığı belirtildi.

YENİŞAFAK
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz