Ad

2013-2014 Sonbahar / Kış Trendleri: Bıker Botlar

254124
Ad
Rock'n'Roll Stili: Biker Botlar!

Punk ve Rock çağındayız... Müziğin etkilediği moda eğilimlerinden sürekli bahsediyoruz. Bu moda eğilimlerinin vazgeçilmez parçalarından biri, Rock şıklığının olmazsa olmazlarından Biker bot trendinden de bahsetmek gerekiyor. 2013-2014 Sonbahar/Kış sezonunun öne çıkan ayakkabı trendlerinden Biker botlar aslında dört mevsim giyilen, her tarza adapte olacak asi ve şık bir seçenek...

Sezonun Biker Bot Trendleri

Klasik bir Biker bot bileğin biraz üzerinde, yanlarında tokası olan ve vintage hissi veren bir parça... Ancak yeni sezon trendlerinin etkilediği modellerde bu kış iki farklı Biker bot modelinin öne çıktığını görüyoruz.

Bağcıklı Biker Botlar

Grunge ve Military (Askeri) akımların etkilediği ayakkabı trendlerinde postalları andıran botların ayrı bir yeri var. Jean pantolonlarla özellikle Skinny Jean ve taytlarla çok yakışan bağcıklı botları parka tarzında kabanlarla tamamlayıp sezonun trendlerini takip edebilirsiniz. Punk bir görünüm için deri tayları bağcıklı Biker botlarınızla tamamlayın!

Zımbalı Biker Botlar

Asilik ve Rock şıklığının şahane birleşimi: Karşınızda zımbalı Biker botlar! Klasik Biker botlarının zımbalarla süslü bu hali sezonun dikkat çekici trendlerinden biri... Bu tarz bir Biker botu elbiseden tayta bir çok parça ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

**Biker botları nasıl giyelim?

-Skinny Jean ve Taytlarla: Skinny Jean tarzında pantolonlar adeta Biker botlar için tasarlanmış. Bu tarz pantolonların paçaları Biker botlarla çok yakışıyor. Üzerine sweatshirt, kazak ya da hırkayla gibi parçalar da çok yakışıyor. Kısa sürede eforsuz ve rahat şıklık için ideal bir kombin...

-Etek ve Elbiselerle: Bu asi parçaya biraz feminenlik katmaya ne dersiniz? Eğer benimle hemfikirseniz, sezonun hitlerinden çiçekli, kadife ya da ekose mini elbisenizi Biker botlarınızla tamamlayabilirsiniz. Sadece mini değil maxi etek ve elbiselerin de bu botlarla çok yakıştığını belirtmek gerek.Maskulen botlarla, feminen elbise ve eteklerin şahane uyumunu eminim çok seveceksiniz.

-Deri ceketle: Baştan aşağı asi bir görünüm için Biker botlarınızı deri parçalarla tamamlayabilirsiniz. Bunun için sezonun favori parçalarından motosiklet ceketlerini Biker botlarınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

-Blazer ceketle: Biker botlara biraz daha şık bir yorum getirmek isterseniz, Blazer ceketinizi Skinny jean ya da elbisenizle giyip, kıyafetinizi Biker botlarla tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız kombinasyonlar sınırsız!


PEMBE ŞEKER
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz