Ad

Soyak Siesta Oxygen, Erol Evgin’le İzmir’in havasını değiştirdi

263889
Ad
Gayrimenkul sektöründe öncü projelere imza atan Soyak, İzmir’in mega projesi Siesta’nın beşinci ve son etabı Soyak Siesta Oxygen’i İzmirlilerin beğenisine sundu. Soyak Siesta Oxygen’in tanıtım gecesinde davetliler Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunda Erol Evgin’in konseriyle yeni bir yıla girmenin mutluluğunu da yaşadılar.

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin 300 konutluk mega projesi Soyak Siesta’nın son ve en büyük etabı Soyak Siesta Oxygen, 17 Aralık’ta İzmirlilere tanıtıldı. Soyak Siesta Oxygen’in tanıtım gecesine Erol Evgin konseri damgasını vurdu. Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği gecede, unutulmayan şarkılarından oluşan bir konser veren Evgin’e İzmirlilerin ilgisi çok büyük oldu. Ceren Aksan’ın keman şovuyla başlayan gecede, Erol Evgin İzmirlilere unutamayacakları bir yeni yıl konseri vermiş oldu.

Soyak Siesta Oxygen hakkında

Eşsiz Körfez manzarası ve Oxygen temasıyla satışa sunulan Soyak Siesta Oxygen toplam 600 konuttan oluşuyor. 50 m2 1+1 daireler, 90 m2 2+1 daireler, 120 m2 3+1 daireler, 200 m2 4+2 daireler, bahçeli dubleksler, bahçe ve çatı teraslı evlerin bulunduğu projede fiyatlar 118.500 TL’den başlıyor.

Yeşil bina olarak tasarlanan ve LEED Silver sertifika adayı olan Soyak Siesta Oxygen, bu temaya uygun pek çok alana sahip. Enerji ve su tasarrufu sağlayacak uygulamalar mevcut. Doğal aydınlatmayı destekleyen mimari tasarımı bulunuyor. Bisiklet park alanları, elektrikli araç sarj üniteleri bulunuyor. Isı tasarrufu sağlayan konfor camlar kullanılıyor. Yüksek, ferah manzaralı ve havadar bir site olarak tanımlanabilen Soyak Siesta Oxygen, kaliteli yaşam ve spor olanakları sunuyor. Aroma terapili buhar odası, Oxygen Bar, vitamin bar, oksijen dezenfektanlı yüzme havuzları, ozon terapili jakuziler ve Spa’nın da yer aldığı projede masaj, sauna, yoga, pilates alanı ve rekreasyon alanları da bulunuyor.
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz