Ad

“Sahte hayallerle Siyonistlerin tuzağına düşmeyin”

364416
Ad

24.Dönem İzmir milletvekili ve BASAM Başkanı Rifat Sait, Kuzey Irak’ta Kürdistan kurmak isteyen Kürtleri uyardı:

 

“Sahte hayallerle Siyonistlerin tuzağına düşmeyin”

 

Rifat Sait bölgedeki Kürtlere seslendi: “Uyanık olun, Arapların durumuna düşmeyin. Çanakkale ruhu ile hareket edin, Siyonistlerin oyununa gelmeyin, zira Bağımsız Kürdistan Arz-ı Mev’ud için Anadolu’ya açılan bir kapı, siz de onlar tarafından kullanılmış olabilirsiniz”

 

 

24. Dönem Ak Parti İzmir milletvekili ve Balkan Stratejik Araştırmalar Merkezi (BASAM) Başkanı Rifat Sait, bağımsızlık isteyen Kürtleri uyardı. Sait, Kuzey Irak’ta Bağımsız Kürdistan için yapılacak referandumun Arz-ı Mev’ud yani Siyonist Yahudilerin inandığı bir efsaneye göre sözde kendilerine yaratıcı tarafından vazedildiğine inanılan Türkiye'nin Güneydoğu'sunu da içine alan Nil'den Fırat'a kadar 'Büyük İsrail' devletinin topraklarıdır ki; bu durum İsrail’in Anadolu’ya geçişi için ilk bağlantı olacaktır, dedi.

 

Kürtler Çanakkale ruhu ile hareket etsin

 

Sait, Müslüman Kürtlerin Çanakkale’de Anadolu için Türklerle, Arnavutlarla, Çerkezlerle birlikte savaştıklarını ve şehit düşerek yan yana yattıklarını hatırlattı ve bunun Çanakkale ruhu olduğunu söyledi. Anadolu’da Türkler, Kürtler, Arnavutlar, Boşnaklar, Çerkezler, Lazlar birlikte yaşıyorlar, hepsi Müslüman ve alınları secdeye gidiyor, oysa İsrail’in emelleri bütün bu kardeş milletlerin Anadolu’dan çıkmasıdır, bunu unutmasınlar, dedi. Kürt kardeşlerimiz Çanakkale ruhu ile hareket etsinler, dedi.

 

Anadolu’nun 1897’de parsel planı yapıldı

 

Sait,  Ortadoğu’daki mücadelenin petrol ve doğalgazın paylaşım mücadelesi olmanın yanında inanç mücadelesi olduğunu hatırlatarak, bugün Suriye krizinin, Libya, Irak ve Afganistan’daki olanların kökeninde aynı gerçek vardır. Buralardaki mücadelelerin temelinde inanç faktörü vardır. İsviçre'nin Basel kentinde 1897 yılında toplanan Birinci Siyonist Kongresi'nde alınan kararların başında 50 yıl içerisinde Filistin toprakları üzerinde İsrail devletinin kurulması, 100 yıl içerisinde de Türkiye'nin Güneydoğu'sunu da içine alan Nil'den Fırat'a kadar 'Büyük İsrail' devletinin kurulması kararları vardı. dedi.

 

Arz-ı Mev’ud, AK Parti yüzünden gecikti.

 

Sait, Yahudilerin ilk isteği oldu. Yani başta İngiltere olmak üzere Batılıların desteği ile ilk 50 yıl içerisinde İsrail Devleti kuruldu fakat Arz-ı Mev'ud 100 yıl geçmesine rağmen gerçekleşmedi. Yahudi inancına göre Tanrı tarafında İsrail oğullarına vaat edilen topraklar hala Müslümanların elinde.  Bu topraklar içinde Türkiye’nin bir bölümü de var. Ancak bu Yahudi efsanesi oldukça gecikti. Neden, çünkü Türkiye’de son 15 yılda güçlü bir AK Parti iktidarı var. Ayrıca Filistinli kardeşlerimizin başlattığı İntifadanın bu 100 yıllık süreci engellediğini görüyoruz. Bu beklenmedik başarısızlık Siyonist lobileri de telaşa düşürmüş durumda. Çünkü Arz-ı Mev'ud için bastıran ABD ve İsrail, bunu gerçekleştiremezse, Batı'nın temelini oluşturan Hıristiyan-Yahudi medeniyetinin üstünlüğünü kaybedeceği ve üstünlüğün yeniden İslam'a geçeceğinden endişe ediyorlar.” dedi.

Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz