Ad

Gercüş Kaymakamı'ndan anlamlı davranış

366198
Ad
Batman'da Gercüş Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Koç, terör operasyonunda şehit düşen güvenlik korucusu Kadri Yıldız'ın oğlu Faris Yıldız ve Aysel Aydın'ın nikahını kıydı, makam aracını çifte gelin aracı olarak tahsis etti.

Batman'ın Gercüş Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Ünal Koç, nikahını kıydığı şehit çocuğu için makam aracını gelin arabası yaptı.

İçişleri Bakanlığınca yapılan görevlendirmenin ardından Gercüş Belediye Başkan Vekili olarak hizmet yürüten Kaymakam Koç, ilçenin özlemle beklediği projeleri hayata geçirirken, vatandaş odaklı çalışmalar da yürütüyor.

Koç, Siirt'te Mava Dağı bölgesinde geçen yıl 27 Ekim'de terör örgütü PKK'ya yönelik yürütülen operasyonda şehit düşen Batmanlı 6 çocuk babası 47 yaşındaki güvenlik korucusu Kadri Yıldız'ın oğlu Faris Yıldız ve nişanlısı Aysel Aydın'ın düğün törenleri için makam aracını gelin aracı olarak tahsis etti.

Koç'un şoförü, makam aracı ile ilçeye bağlı Mağaralı köyündeki evlerinden Yıldız ve nişanlısı Aydın'ı alarak düğün töreninin yapıldığı Gercüş Spor Salonuna getirdi.

Çiftin nikahını da çok sayıda davetlinin katıldığı törende Belediye Başkan Vekili Koç, kıydı.

Kaynak Yeniçağ: Gercüş Kaymakamı'ndan anlamlı davranış

Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz