Ad

Misafirlerine dondurma ısmarladı

370173
Ad

Yazları Alaçatı'da yaşayan İstanbullu işadamı Ali Salgur, kendisine misafir olarak gelen Aslan ve Özlem Yener çiftini en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyor. Birlikte akşam yemeği yiyen, ardından da yürüyüşe çıkan üçlü, "Alaçatı'ya gelmişken dondurma yemeden gitmek olmaz" dedi.

TRAFİK YOK KARGAŞA YOK

İzmir 'in deneyimli modellerinden ve aynı zamanda pilates eğitmenliği yapan Pelin Süzen ile mimar nişanlısı Selim Erdil, iş stresini Çeşme'de atıyor.
Fırsat buldukça kargaşadan ve trafikten uzaklaşmak için botla gezintiye çıkan çift, Ayayorgi'den Hacettepe Koyu'na giderken objektifimize takıldı.

SPORCULAR BULUŞTU

Uzun yıllar Galatasaray'da oynadıktan sonra geçen sezon Sparta Prag'da top koşturmaya devam eden Semih Kaya, birkaç günlük tatil için eşi Yasemen Hanım ile beraber Çeşme'ye geldi. Usta futbolcuya, yakın arkadaşı Metehan Çelik ve Galatasaray Basketbol Takımı kaptanı Işıl Alben de eşlik etti. Alaçatı sokaklarında dolaşırken hayranlarıyla fotoğraf çektiren Semih Kaya, kısa bir tatlı molası verdikten sonra kaldığı otele geri döndü.

ÇEŞME GÜNLÜĞÜ - ERCAN AKGÜN

Yeni Asır

Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz