Ad

Burak Kut: Konserlerde defalarca elle taciz edildim

370227
Ad
‘Bebeto’ olarak tanınan şarkıcı Burak Kut, müzik hayatında 25 yılı geride bıraktı. Şu aralar gündeme oturan taciz konusunda açıklamalarda bulundu. Kut'un Posta'da Bekir Saçar'a verdiği röportajın ilgili kısmı şöyle:
 
Haber görseli
 
Şu ara gündemde Talat Bulut’un dizi setinde görevli olan bir kızı dudağından öperek taciz ettiği iddiası var. Erkekler de taciz ediliyor mu?
 
Haber görseli
O olayı şimdi sizden duydum ama evet, erkekler de taciz ediliyor ama çok konuşulamıyor. Eskiden evinden kaçıp kapıma dayanan kadınlar oldu. Bir kızı evine geri götürüp ailesinden dayak yeme tehlikesi atlatmışlığım bile oldu, babası beni odunla kovaladı.
 
Haber görseli
Hayranların ne kadar takıntılıydı?

Bir psikolog arkadaşım bana, “Burakcığım, seninle ilgili takıntı geliştiren hastalar var” demişti. Akşamları sanal olarak sofralarında olduğumu düşünüyor, sofraya bir tabak daha koyup, “Burakcığım sen de alır mısın?” diyorlarmış. Duvarındaki resmim yırtılınca sinir krizi geçirenler... Konserlerde defalarca elle taciz edildim.
 
Haber görseli
5
Bunlarla sınırlı mı kaldı?

Tutkulu bir kadın hayran kitlesine sahibim. “Kimbilir kaç kadınla ilişkiye girmişsindir?” diye çok soruldu bana. Konserlerdeyken hayranlarımla münasebetim olmamasına özen gösterdim. Sizi izlerken eriyen insanlar var. “Bu kadar abartmayın, hayranlık geçici” dediğim çok kardeşim vardır. Bakış açım bu.
 
Haber görseli
Cumhuriyet
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz