Ad

Şanlıurfa'da kan donduran görüntüler

370670
Ad
İki aydan bu yana hastalığı nedeniyle İstanbul'da tedavi gören Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Sait Atilla, tedavi sonrası geldiği Ceylanpınar'da onlarca kişi tarafından AK-47'lerle havaya ateş ederek karşılandı. Sosyal medyada paylaşılan videoyu gören yurttaşlar duruma tepki gösterdi.
 
Haber görseli
3
Konvoylar oluşturuldu, kurbanlar kesildi

Alanda Ceylanpınarlı binlerce vatandaş ile buluşan Mehmet Atilla, yapılan karşılamadan dolayı duygulandığını ve memleketi Ceylanpınar'ı özlediğini ifade etti.
Yapılan karşılamadan sonra kurbanlar kesildi, halaylar çekildi.
 
Haber görseli
4
Daha sonra yüzlerce araçla Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla'nın evine kadar konvoy yapıldı.
 
Haber görseli
5
Konvoyda ise vatandaşlar "Reis Baba" sloganları attı.
 
Haber görseli
6
"Hiç bir zaman yalnız bırakmadınız"

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, "2 ay önce reis rahatsızlandı ve tedavi olmak için İstanbul'a gitti. Sizin dualarınız sayesinde tedavisi olumlu sonuçlandı Bugün de Ceylanpınar'a gelerek sizlerle buluştu. Sizler de bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadığınız gibi bugün de yalnız bırakmadınız. Bugün binlerce kişi topladınız ve reisi karşıladınız. Hepinizden Allah razı olsun. Reisin tedavi gördüğü dönemde hepiniz dualarınızı esirgemediniz. Kabe'de bulunan Ceylanpınarlılar bile dua ediyordu. Ceylanpınar ile her zaman gurur duyduk ve bugün de sizinle gurur duyuyoruz. Allah razı olsun bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız" dedi.
 
Haber görseli
7
Ceylanpınarlıların duası ile ayaktayım"

Ceylanpınar eski Belediye Başkanı Mehmet Atilla, "Şükürler olsun bugünlere, ben bugün size kavuştum ya gerisi önemli değil. Ben Ceylanpınarlıların duası ile ayaktayım. Ben bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Allah sizden razı olsun. Ben de bu canımı size feda ettim. Bu seçimde bazı vatan hainlerine karşı Başkanımız ve kardeşim Menderes Atilla'yı yalnız bırakmadığınız için sizlerden Allah razı olsun. Kahramanca ilçenize sahip çıktınız" diye konuştu.
Haber görseli
8
Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ve Mehmet Atilla eve geçerek, "geçmiş olsun" dileklerini kabul etti.
 
Haber görseli
9
KARDEŞİ İŞÇİLERİ TEHDİT ETMİŞTİ

Şanlıurfa Ceylanpınar İlçesinin AKP’li belediye başkanı Menderes Atilla, partisinin bir seçim toplantısında yaptığı konuşmasında, kadrolu işçilerini tehdit ederek “Eğer oy vermezlerse onları kadrodan çıkarıp, eskisi gibi işsiz yapmak benim namus borcumdur.” ifadelerini kullanmıştı
Cumhuriyet
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz