Ad

Mahmut Denk: Play-Off’lara iyi başladık

37336
Ad
Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Ligi Play-Off Grubu'nda rövanş maçında Dörtyol Belediyespor'u yenerek tur atlayan Antakya Belediyespor moral buldu.

Antakya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Mahmut Denk, yaptığı açıklamada, Play-Off Grubu ilk maçında karşılaştıkları Dörtyolspor Belediyespor'u hem sahalarında hem deplasmanda yenerek tur atladıklarını, Dörtyol Belediyespor'un ise elendiğini söyledi.

Play-Off Grubu'nda ikinci maçlarını 16 Nisan Cumartesi günü Nallıhan Belediyespor ile İzmirspor'un galibiyle oynayacaklarını ifade eden Denk, şöyle devam etti:

"Play-Off Grubu'na iyi başladık. Dörtyol Belediyespor karşısında her iki maçta da zorlanmadık. Daha da fark atabilirdik. Asla rakibi küçümsemedik. Önümüzdeki maçları düşünerek sakatlığı süren Aslı ile ABD'li oyuncu Rashidat Odun Sadig'i oyunca az tutarak sakatlık riskine girmedik.

Play-Off Grubu'nda ikinci maçımızı Nallıhan Belediyespor ile İzmirspor galibiyle yapacağız. Takımda hava ve moral çok iyi. Özellikle bizlere madde ve manevi desteğini esirgemeyen, tüm maçlarımızı izleyen ve katkı sağlayan Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile meclis üyelerine teşekkür ederiz."
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz