Ad

MHP İZMİR ADAY ADAYLARI TAM LİSTE

37362
Ad
MHP İzmir’de 45 milletvekili aday adayını tanıttı

MHP İzmir İl Başkanlığı, genel seçim için aday adaylarını bir toplantıyla tanıttı. 45 milletvekili aday adayının katıldığı toplantı, İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yapıldı. Salonun duvarlarına, üzerinde “Sağlık güvencesiz kimse kaymayacak”, “Emeklilere her yıl eylül ayında kış yardımı olarak bir maaş ikramiye verilecek”, “Asgari ücret net 825 lira olacak”, “ Hilâl kartla kimse aç açıkta kalmayacak”, “ Çiftçilerimiz desteklenecek, mazot, gübre, ilaç, tohum, fide üzerindeki KDV ve ÖTV hemen kaldırılacak”, “Yaşlılarımız için maaşlarında iyileştirme, bakıma muhtaç olanlara bakımevi yapılacak” yazılı afişler asıldı.

Toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman, AK Parti hükümetinin dinlendirilmesi gerektiğini söyledi. Büyükataman, “Kimse alternatifsiz, rakipsiz, eşsiz ve yeri doldurulamaz değildir. AKP ile daha fazlası, telafisi olmayacak yollara gidecektir. Başbakan Erdoğan ve partisinin dinlenmesi ve seçim sandığıyla kenara çekilmesi zorunlu hal almıştır. Sekiz yılı aşkın görevde bulunan AKP hükümeti demokratik yollardan yakasından tutulacak ve 12 Haziran’da alaşağı edilecektir.” dedi.

Toplantıya MHP Genel Başkan yardımcıları Osman Çakır, Mehmet Ekici ve Recai Yıldırım, Grup Başkan Vekili Oktay Vural, İzmir milletvekilleri Ahmet Kenan Tanrıkulu, Şenol Bal ve Erdal Sipahi, Manisa milletvekilleri Mustafa Enöz ve Ahmet Orhan, Aydın milletvekilleri Ali Uzunırmak, Ertuğrul Kumcuoğlu ve Recep Taner, Muğla Milletvekili Metin Ergun, Gaziantep Milletvekili Hasan Özdemir, Hatay Milletvekili İzzettin Yılmaz, Antalya milletvekilleri Hüseyin Yıldız ve Yusuf Ziya İlgeç, Afyonkarahisar Millevekili Abdülkadir Akcan ve MYK üyeleri de katıldı.

MHP İzmir 1. bölge milletvekili aday adayları:

Armağan Elçi
Dursun Müsavat Dervişoğlu
Ebubekir Sıddık Korkmaz
Emine Ateş
Figen Tosunor
Füsun Koroğlu Çorakçıoğlu
Hasan Yıldız
Hasan Zerek
Mehmet Üste
Mevlüt Taga
Mustafa Gürbüz
Mustafa Sepil
Neslihan Çelik.
Nurettin Tanrıverdi
Oktay Vural
Rahmi Şen
Rıfat Emekçi
Selahattin Şahin
Serap Özöktem
Süleyman Hakan Irgıt
Şenol Bal
Turan Gündoğan
Tülay Üste
Ümit Akkuş


MHP İzmir 1. bölge milletvekili aday adayları:


Ahmet Katmerci
Ahmet Kenan Tanrıkulu
Cengiz Bulut
Emre Eryıldıran
Figen Ağırbaşlı
Hatice Bölük
Hayati Evcil
İnanç Bilgi
Kamil Erdal Sipahi
Kenan Yalavaç Lütfü Kılınç
Mehmet Topbaş
Muhammed Demir
Mustafa Basmacı
Mutlu Acar
Neriman Tansel Akdağ
Özgür Çakmak
Ramazan Kartal
Sedat Demirel
Sündüz Uzun
Yalçın Koçyiğit
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz