Ad

YÜZDE YÜZ YENİ BİR YÜZ MARVEL CLEAN

41561
Ad
Yüzde yüz yeni bir 'yüz'..

Marvelclean Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem ile yepyeni bir 'yüze' kavuşacaksınız.

Yerel Gündem-Haber Merkezi

Dünyada ve Türkiye'de milyonlarca kadın ve erkeğin en önemli sorunlarından biri olan yüz bölgesindeki tüyler Marvelclean Face adlı tamamen bitkisel ürünle artık tarihe karışıyor.

Ayda iki kez

Yüzdeki istenmeyentüyleri iki aylık düzenli kullanım sonucunda kalıcı olarak azaltmaya yardımcı bir ürün olan Marvelclean, sir ve ağda gibi geleneksel yöntemlerin ağrılı, cilt deformasyonuna neden olan sorunları ortadan kaldırıyor. Marvelclean'ı ayda sadece iki kez olmak üzere 8 ya da bir yıllık düzenli kullanmak yeterli oluyor.

Acı, koku, cil deformasyonu yok

Bitkisel özlü bir tüy dökücü ve azaltıcı krem olan Marvelclean'ı kullandıktan sonra tekrar kullanmasanız bile tüyleriniz bıraktığınız gibi kalır yani tüy miktarınızda yeniden bir artış olmaz. Çünkü kremin içeriğindeki tüm bileşenler tamamen bitkisel ve bu karışımın tüy köklerini hem zayıflatıp hen azalttığı bilimsel olarak kanıtlandı. Aynı anda hem istenmeyen tüyleri döken, hem çıkış zamanını uzatıp, miktarını azaltan Marvelclean ile acı, koku, zaman ve para kaybı tarihe karışıyor, üstelik sızlayan kesik ve kan ya da ağdanın açtığı cilt deformasyonu da yok.

Etki ilk seanstan itibaren görünür

Marvelclean'ın kullanımı da çok basit. Kremi istenmeyen tüylerin üzerini tamamen kapatacak şekilde oval hareketlerle yüzünüze hafifçe bastırarak sürmek yeterli. Krem sürüldükten sonra 4-5 dakika bekliyor ve hemen ardından ılık suyla yüzünüzü iyice yıkıyorsunuz. 15 gün sonra ikinci bir uygulama daha yaptıktan sonra, ilk birkaç seanstan sonra gözle görülür etki görmeye başlıyorsunuz.

Kuru ciltler önce nemlendirici sürmeli

Kuru cilt yapısına sahip olanların Marvelclean'ı kullanmadan önce yüzlerine en az bir gün önceden nemlendirici bir krem sürmesi tavsiye edilirken, ciltleri aşırı kuru olanların da en az 2-3 gün önceden başlayarak yüzlerini nemlendirmeleri ürünün etkisinin daha iyi hissedilmesi için öneriliyor.


İnternet adresi ....

http://www.marvelcleanface.com/
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz