Ad

Miranda Kerr lise aşkını unutamamış

56976
Ad
Güzel manken bebeğine lise aşkının ismini vermiş.

Sayısız dergi ve kataloğu süsledi, podyumlarda boy gösterdi ama konu bebek olunca Miranda bebeğinin güzelliğini babasından aldığını söylüyor.

Güzel manken Daily Telegraph dergisindeki röportajında “Bebeğimiz tamamen Orlando’nun bebekliğine benziyor” diyor ve ekliyor “Karakteri günden güne gelişiyor. Halinden çok memnun. Dişleri çıkarken bile huzursuz olmuyor.”

Ancak Flynn her şeyini babasından almamış. Tam adı Flynn Christopher Blanchard Copeland Bloom olan bebeğin Christopher adı Miranda Kerr’in lise aşkının adıymış. Christopher Middlebrook, genç yaşında bir trafik kazasında hayatını kaybetmiş.

Miranda bu durumu şöyle anlatıyor “Chris ve ben 2 yıl boyunca beraberdik. Öldükten sonra ona bir mektup yazdım ve mektubumda ilk çocuğuma onun ismini vermek istediğimi söyledim. Bunu Orlando’ya söylediğimde bebeğimize Christopher adını vermekten mutluluk duyacağını söyledi. O gerçekten çok iyi biri.”

6 aylık Flynn daha çok anneci. Miranda, fotoğraf çekimlerine gittiğinde oğlunu da yanında götürüyor. İşiyle aile hayatını dengelemeye çalışıyor.

“Onu besleyip uykuya yatırdıktan sonra kamera karşısına geçiyordum. Bu zor bir durumdu ama onu yanımda getirebildiğim için şükrediyordum çünkü bu herkesin yapabileceği bir şey değil.”

Şu aralar uyku saatini hiç kafasına takmıyor Miranda ve “Bir şekilde uykusuz kalma gücünü kendimde buluyorum. Bugüne kadar yeterince uyudum artık anne olduğum için durum değişti. Onun bir gülücüğü kalbimi eritmeye yetiyor” diyor.

acunn.com
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz