Ad

ÇOCUKLAR İSTEDİ, BAŞKAN YAPIYOR

80
Ad
İzmir Büyükşehir Belediyesi “Toptan Çözüm Ekipleri”nin çalıştığı mahalleleri ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, bu gezilerinde mahalle halkının yanı sıra çocukların isteklerine ve sorularına da büyük bir sabırla “tek tek” cevap vererek minik gönülleri fethediyor.Son olarak Devrim Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, burada da mahalle halkı ve çocukların büyük ilgisiyle karşılandı.

Çocukların sevgi gösterileri ve verdikleri çiçeklerle keyiflenen Başkan Kocaoğlu, bir süre onlarla sohbet edip şakalaştı, hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra mahallede başlatılan sağlık taramasına katıldı.

Daha sonra Umut Mahallesi’ne geçen Kocaoğlu, muhtar Ali Kayalı’nın bürosunda minik bir ziyaretçi tarafından karşılandı. Umut Mahallesi yakınında bulunan Gazi Mahallesi’nden gelen Duğrallar İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Melike Karabaş, “Başkan Amca”sından, okullarının bozuk olan tuvaletlerinin onarılmasını istedi. Başkan Kocaoğlu, küçük Melike’nin bu isteğinin hemen yerine getirilmesi için talimat verdi.

GAZETE YENİGÜN
Ad
Ad
Ad

Yorum Yaz