Ad
1

GÜNDEM / Yusuf İNAN

Nihat Genç'ten Hadi Özışık'a: FETÖ Yandaşı!

Nihat Genç'i ve uzun yazılarını okurum. O uzun cümleleri dolaştırmadan, dolandırmadan tek kelimeyle özetler.

 

Mahir kalem erbabıdır. Güçlüdür. Gücü kimseye minnet etmemesinde...

 

Neyine güveniyorsun?

O kalemine ve iradesine güveniyor. Onurlu. Solcu ama doğrucu. Şimdiki CHP'lilerden değil.

 

İnternet Haber'in Müdürü Hadi Özışık'a yazdıkları yenilir yutulur cinsten değil.

 

“Hadi Özışık’a da birkaç laf edelim, kendisi Atasay Kuyumculuk’tan Cihan Kamer’in kendisine on bin dolar ve iki bin dolar aylık reklam vererek internet sitesini kurduğunu kendi söylüyor. FETÖ’nün her gezisine özel davetli. Çaycılık müstahdemlik yapmak hiç te ayıp değil ama bunca iletişim mezunu aç işsiz gezerken ilkokul mezunu dışarıdan diplomalı adamların büyük imkanlar bulması ve hatta Nihat Genç’e saldırması, çok manidar. Dikkat edin, Levent Gültekin denen Ruşen Çakır’ın sevgilisi aynı yerlerde beslenip büyüdüler. Ve soruyorum, Levent Gültekin, Hadi Özışık, Candaş Tolga Işık vb. neden hep yürü ya kulum diyen çok ‘benzer’ bir hayat hikayesine sahipler?”

 

 

“İktidar parası yalayarak güç yalayarak temizlendiklerini sanan bazen sağcı bazen solcu bazen FETÖ’cü devir değişir ama değişmez tek bir ailedir bunlar.”

 

Yeter ki iktidar olun elinize bıçak alıp patlıcan kabak oyun işte size tencere dolusu dalkavuk dolması, ne yani bunlara mı pabuç bırakacağız, FETÖ gezilerine doymadılar FETÖ kanallarına doymadılar, şimdi de rezil olmaya doymuyorlar.

Ülkemizde insanlık değerleri işte bu dalkavuklar yüzünden büyük bir endişeye ve dehşete dönüştü, referansları ve hayat kaynakları iktidar çekildiğinde de başlarlar ağlamaya, yok onu demek istemedim, yok zamanında böyle de bir yazı yazmıştım.
 

Terbiyesiz adam bir de yazar-oku sitesinde telifsiz yazılarımızı yayınlıyor, geçin bu zavallıları, onca iktidar imkanına rağmen kişilik oluşturamamış kuruyup ölmüş sinek kadar değeri olmamış hala ciddiye alınmayan üç kuruşluk adamlar.

Bunlardan iktidar medyasında çok var, bir çalı tutuşturmaya güçleri yetmez, çölde taharet için taş bulamayıp mecbur kalan iktidarın medya halini tabii ki anlıyorum, fotoğrafları ve yazılarını kaldırıp yerine seramik bir fayans koysanız hayatınızda değişen bir şey olmaz.
 

Nihat Genç daha ne desin... Adam olana bir bakış yeter. Nihat Genç döktürdüğüne göre bu türler laftan anlamıyor, yüzleri hiç kızarmıyor.
 

İlginç olan bu adamlar Cumhurbaşkanı'nın uçağında da ara ara görülüyor.

Nihat Genç bu durumu çok güzel özetliyor; “çölde taharet için taş bulamayıp mecbur kalan iktidarın medya hali”.
 

Bir ekleme de ben yapacağım. Hadi Özışık kendisi gibi Zaman'ın Müdürü Ekrem Dumanlı ile abi kardeş gibiydiler. İnternet Haber diye site kurarken internete sansür yasası çıkarmak için dönemin Cumhurbaşkanı Gül'ün makamının merdivenlerinden yuvarlandılar.

 

*

 

Fareler her daim kendilerine dolu bir ambar bulur... Farelerin karakteristik özelliğidir bu...

Dün Cemaat ambarınındaydılar.

Bugün Ak Parti ve Erdoğan'ın ambarındalar...

Yarın nerede, hangi ambarda olurlar, Allah bilir...

 

Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. 25 Haziran 2018 Zafer mi, Hezimet mi?
 2. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve Ak Parti'ye tuzak!
 3. Tayyip Erdoğan bu ülkenin gerçeğidir. En delikanlı siyasetçidir!
 4. Cumhurbaşkanına akıl vermek ne haddimize!
 5. Seçimden sonra Ak Parti'ye FETÖ Operasyonu!
 6. Meral Akşener'e kamyonlu karşılama!
 7. ABD mi büyük, Türkiye mi?
 8. Deniz Gezmiş de Fethullahçıydı!
 9. Ak Parti İzmir'de vefa sorgulaması!
 10. MHP ve CHP İzmir'de İYİ Parti'ye yer mi açıyor?
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz