Ad
1

GÜNDEM / Yusuf İNAN

Seçimden sonra Ak Parti'ye FETÖ Operasyonu!

Ad

Ak Parti her önüne geleni “Terörist” ilan etmenin bedelini ödeyecek gibi görünüyor. İYİ Parti ve Akşener'e “Terörist” diyen Ak Parti yöneticileri çok tehlikeli bir yola girdiklerinin farkında değil.

 

Kimin elinde olduğu belirsiz giyotin Ak Parti'ye dalmak üzere haberleri yok!


Seçimden sonra TBMM'de çoğunluüu kesin ve net olarak kaybedecek olan Ak Parti “FETÖ” Operasyonları ile sarsılacak.

Bunu nereden mi çıkarıyorum?


Bakın Akşener / İYİ Parti ve CHP “Terörist” olmakla, teröre yardım ve yataklık yapmakla suçlanıyor. Tüm dünyada tartışma çıkaran bu suçlamalar  aslında giyotinin Ak Parti saflarına girmek için seçimi beklediğini  açıkça gösteriyor.

 

Ergenekon ve Balyoz Operasyonları yapılırken  bu sürecin arkasında Cemaat – Fethullah Gülen – Hizmet Hareketi var deniliyordu. Onlar da hiç ama hiç itiraz etmediler. Bu işi biz yapıyoruz da demediler, bizimle ilgisi yok da demediler.

 

İhale üzerlerine kaldı. Büyük kin ve nefretin hedefi oldular.


Şimdi  Ak Parti gibi dindar bir iktidarda dini bir grup olan Cemaat / Hizmet Hareketi “Terörist” olmakla suçlanıyor. Başörtülü kadınlar, dindar gençler, hayırsever insanlar, iş dünyasının önde gelen isimleri bu itham ile gözaltına alınıp mallarına el konuluyor. 

 

Tüm dünyada infial uyandıran bu sürecin günah keçisi de Erdoğan ve Ak Parti olarak lanse ediliyor. Erdoğan Cumhurbaşkanı sıfatıyla meydanlarda, medya önünde Hizmet Hareketi için “FETÖ – Terörist” diyor. Adliyeyi legal yapıların üzerine yönlendiriyor.

 

İşkence, suistimal olayları gırla gidiyor. 

 

Ülke büyük bir duman ve toz bulutu içinde bocalıyor, insanlar ne yapacağını bilemiyor. 


OHAL  var, insanlar korkmuş ve sinmiş durumda.

 

Ülke bu günlere gelmeden önce 17 ve 25 Aralık tarihlerinde internet üzerinden servis edilen yolsuzluk dosyalarıyla sarsılmıştı. 

O dosyaların hepsi unutuldu! Daha doğrusu unutulmuş gibi yapıldı. 


Geçtiğimiz gün  Ak Parti'li Elitaş Ak Parti ile Erdoğan birbirinden ayrılmak isteniyor, içimize fitne sokacaklar bizi birbirimize düşürecekler diye açıklama yaptı.

 

Bakın  buraya bir nokta koyun. Türkiye'de Ak Parti adında bir siyasi parti var, kendisi yok. Erdoğan  şimdi çıkıp da ben oynamıyorum desin, Ak Parti barajı bile aşamaz.

 

Ak Parti'de teşkilat da yok. Erdoğan tek başına çalışıp strateji üretiyor, birileri de Erdoğan'ın üzerinden rantı paylaşıyor.

Ak Parti kurucuları partiden dışlandı. Sonradan gelenler köşeleri kaptı. Ak Parti'yi milli mücadele olarak görenler mağdur edildi. Elitaş gibiler Ak Parti'nin nimetlerinden nasiplendiler.

 

Bu arada da adının başında “Adalet” olan bir siyasi partiyi  “FETÖ” bataklığına sürdüler. Bataklıkların kararketeristik özelliğidir. 


Giren batar.

Ak Parti o bataklığa girdi ve battı. Nasıl çıkacağını da bilmiyor. O çaresizlik içinde rakiplerini de o bataklığa çekmeye çalışıyor.

Seçimlerden sonra FETÖ soruşturmaları bitecek sananlar yanılır. Çok daha şiddetlenecek. Giyotin Ak Parti'nin içine girip eğri veya doğru kim olursa onları kesecek... CHP adayı İnce'nin tüm Türkiye'ye izlettiği görüntülerin bir hedefi var...

 

Tavsiyem Ak Parti yöneticileri hukuksuz ve adaletsiz yürütülen bu süreçten kendilerini kurtarsınlar.  Hiçbir kimse, bir diğerini delilsiz ve ispatsız “Terörist” olarak suçlayamaz.

Suçlarsa bedelini  öder....

İşte Ak Parti o bedeli ödemek için hazırlık yapıyor...

 

OdaTV'den Müyesser Yıldız yazdı. Cemaat bölünüyor dedi.  Medyada adı duyulmamış, Hizmet Hareketi içinde etkin bir görevi olmayan  Ahmet Kurucan adlı bir kişinin Cemaat'in liderliğine oynadığını iddia etti.

 

Bu süreci kurgulayanlar Cemaat'i de Ak Parti'yi de bölmeyi çok önceden planlamışlar.

 

Cemaat bölünür mü? Ak Parti bölünür mü diye gözlerini belertenler Said Nursi'nin vefatından sonraki sayısız bölünmeyi  yok sayamazlar.

 

Abdullah Karslı açık açık anlatıyor. Ak Parti bir proje diyor. Ak Parti yöneticilerinden hiçbiri Sayın Başbakan da başta olmak üzere suçlamaya itiraz etmiyor. 

 

Elitaş kaygısında haksız değil. Elitaş sosyal medyadan endişe ediyor. Halbuki esas endişe verici olaylar gerçek hayatta devlet bürokrasisinde yaşanıyor.


Bürokrasi de Erdoğan'ın adını kullanan “Reis, Reis” diye kendisine maske takan gerçek teröristler ülkede katliam yapıyor.

Kimse de görmüyor.


Ak Parti yönetimi Bir FETÖ Masalı'na öyle inanmış, öyle aldanmış ki,  bu uğurda kendi evlatlarının kellesini vermekten çekinmiyorlar.

 

Bu tespitlerime burun bükeceklere bir ay sonrasında yaşanacakları bekleyip öyle karar vermelerini öneriyorum.

Haberiniz olsun...


Giyotin sallanıp duruyor...

Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. Tayyip Erdoğan bu ülkenin gerçeğidir. En delikanlı siyasetçidir!
 2. Cumhurbaşkanına akıl vermek ne haddimize!
 3. Seçimden sonra Ak Parti'ye FETÖ Operasyonu!
 4. Meral Akşener'e kamyonlu karşılama!
 5. ABD mi büyük, Türkiye mi?
 6. Deniz Gezmiş de Fethullahçıydı!
 7. Ak Parti İzmir'de vefa sorgulaması!
 8. MHP ve CHP İzmir'de İYİ Parti'ye yer mi açıyor?
 9. Bir zamanlar herkes Fethullahçıydı?
 10. Tuğrul Türkeş haklı çıkarsa, Ak Parti iktidarı komple kaybeder!
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz