Ad
171

Küresel Gündem / H. Yusuf İNAN

Erdoğan'a suikast iddiası gerçek olabilir mi?

Derin haberlerin adresi OdaTv, ABD kaynaklı askeri kulisleriyle ünlü haber-analiz sitesi Veteranstoday'a dayandırdığı haberinde İsrailli suikastçilerinin Erdoğan'a suikast  için Türkiye'de olduğunu yazdı.

 

Haber ve analiz doğru olabilir mi, olamaz mı orası karanlık. Ancak Türkiye'nin ilk ve tek Rüya Tabir Sitesi Tabirci.com 2003 yılında yayınladığı bir rüyanın tabirinde Erdoğan'a suikast girişimini açık ve net olarak haber veriyor.
Tabirci.com'un alternatifsiz başarılarını anlayamayan OdaTv benzeri  yayın kuruluşları Tabirci.com'u sayısız ithamlarla karaladılar...

 

Bakın Tabirci.com sitesi 8 Kasım 2003 tarihinde bir yayınladığı bir rüyanın tabirinde “Başbakanımıza maddi manevi koruma - kalkan gerekli...” başlığı ile Başbakan Erdoğan'a suikast olacağını,  alınacak maddi manevi önlemlerle suikast planlarının veya girişimlerinin başarısız olacağını açıklamıştı.

 

İşte o rüya ve tabiri:

 

Başbakanımıza maddi manevi koruma - kalkan gerekli...

 

Rüyamda Sayın Başbakan'ımız Recep Tayyip Erdoğan ' ı gördüm. Evleniyormuş ve düğün merasimi yapılıyormuş. Rüyanın ilginç yanı,düğünü Eskişehir'de yapılıyormuş ve düğüne bütün Türkiye davetliymiş. Bütün Türkiye Eskişehir'de düğün vesilesiyle biraraya gelmiş. Milyonlar hınca hınç kalabalık.Herkes Sayın Başbakan'ımızın düğününe gelmiş ve yolda yürüyorlar. İğne atsanız düşecek yer yok.Rüyanın daha ilginç yanı Sayın Başbakanımızın evlendiği kız yine Eskişehir'de bir ilçenin ya da beldenin tam hatırlamıyorum belediye başkanıymış. Burasını hala anlayabilmiş değilim.

Düğün Pazar günüymüş ve Sayın Başbakan'ımızın nikahı da 2 gün önce yani Cuma günü kıyılmış. Rüyamda dikkatimi çeken nokta Sayın Başbakan'ımızın evlendiği kızın, yani gelinin gözlerinin büyük ve masmavi olması. Bir de üzerinde gelinlik yoktu. Gelinin yanında oldukça şişman bir bayan daha vardı.O bayan da gelinin görev yaptığı yani belediye başkanlığı yaptığı yerde kaymakammış.Ben bu bayan kaymakama sarılarak benim adıma Sayın Başbakanın eşini tebrik etmesini söylüyorum. O da başını öne eğerek ben söyleyemem siz söyleyin der gibi bakıyor.Ben de tamam ben tebrik ederim diyorum. Bu da çok ilginç geldi bana.

Daha sonra yakın arkadaşlarından ve Dış İşleri Bakanı Sayın Abdullah Gül'ü gördüm. Devlet işleriyle ilgili bir şeyler yazıp çiziyordu.Şu anda hatırlayamadığım ama şu anda bakanlık yapan ve saçları beyaz olan kişiler gördüm. Net kim olduklarını hatırlamıyorum ama şu anda bakan olan kişiler olduğunu biliyorum rüyamda. Rüyayı 7 Kasım gecesi sabah saat 3-4 arasında gördüm.

Sevgili Tabirci.Com çalışanları lütfen rüyamın ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim. Allah hayırlara çıkarsın inşallah...


Başbakanımıza maddi manevi koruma - kalkan gerekli...

Rüyanız huzur, mutluluk, sevinç ve kazanç dolu günlere kavuşacağınıza işaret etmektedir.Üzüntü ve kederiniz gidecek, mesut ve mutlu bir hayat sürdüreceksiniz..

Rüyanızın Sayın Başbakan'ımızla ilgili tabiri :

Sayın R.Tayyip ERDOĞAN halkın sevgisini ve güvenini kazanmaya devam edecek. Her geçen gün Başbakan'a güvenen ve ilgi duyan kişilerin sayısı artacak.

Yıllarca ülkeyi ekonomik bataklıklara, halkı sefalete sürükleyenlerin hortumları bir bir kesilirken, oyunları ve fesatlıkları da şeytanı kıskandıracak kadar organize ve etkili olacak.

Dostu kıskandırmadan, düşmanı uyandırmadan yoluna devam et, atasözünü unutmamalıdır.Sayın Başbakan artık daha temkinli, daha dikkatli ve daha sorumlu hareket etmelidir. Kendilerinin Önümüzdeki günlerde maddi, manevi saldırılara maruz kalabileceği, bu saldırılardan maddi ve manevi önlemlerle kurtulacağı da rüyanızdan anlaşılıyor.

AKP hükümeti ise, çok yakın bir gelecekte içinden çıkılması zor, iş ve olaylarla karşılaşacak. Hissi hareket etmezler ise, tüm olumsuzlukların içinden çıkacaklar. Ferasetli tavırlarıyla ülke kısa zamanda eski gücüne, huzur ve neşesine kavuşacak.

Toplumun gelirinde artış, sofrasında bereket, ticaretinde hareketlilik yaşanacak...

Tabir Tarih: 08.11.2003 - 16:04:31

Rüya ve Tabirinin Orjinal Linki TIKLAYINIZ...

 

Bu da OdaTV'nin Erdoğan'a suikast haberi:

 

Erdoğan'a suikast hazırlığı

ABD kaynaklı askeri kulisleriyle ünlü haber-analiz sitesi Veteranstoday, İsrailli suikastçıların Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye içinde bulunduklarını bildirdi.

 

ABD kaynaklı askeri kulisleriyle ünlü haber-analiz sitesi Veteranstoday, bugün “özel” etiketiyle yayınlanan bir analizde, İsrailli suikastçıların Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye içinde bulunduklarını bildirdi.

Site haber müdürü Gordon Duff’ın imzasıyla yayınlanan analizde, Erdoğan’ın en son İsrail büyükelçisini ülkeden göndermesi nedeniyle uzun süredir gerilen ilişkilerin yeni bir eşiği geçtiğini belirterek, Erdoğan’ın yanında yalnızca Britanya’nın durduğuna değiniyor. Odatv den çalınmıştır

Öte yandan Erdoğan’ın Putin’le ilişkilerinin de giderek geliştiği ileri sürülürken, ABD’nin ise Türkiye’ye bir “sokak fahişesi” gibi davrandığı ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardında ABD’nin bulunduğundan pek şüphe duyulmadığı da eklendi.

Son olarak, ABD’nin artık ilk önce Erdoğan öldürülmeden İran’a saldıramayacağına inandığı iddia edilen analizde, Putin’in de yanında Erdoğan olmadığında Esad’a destekten ya da İran’a silah satışından cayacağı öne sürülerek, manşette Erdoğan’ı hedef alan İsrailli suikastçıların Türkiye’de olduğu duyuruluyor

 

 

Bir diğer suikast  rüyası da Kılıçdaroğlu ile ilgili...

İşte o rüyalar ve tabirleri...

 

Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. Unutulan halk Romanlar...
 2. Darbe emri Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan mı?
 3. Azerbaycan deyip geçmeyin, bölgenin liderliğine oynuyor!
 4. Bir FETÖ Borsası da Ukrayna'da!
 5. Akşener ve İYİ Parti'ye gerçekleri anlatmak!
 6. Anketleri doğru okumak, gerçek anketler!
 7. Türkiye nasıl düze çıkar? Veya Akşener Erdoğan denklemi?
 8. Erdoğan'a suikast iddiası gerçek olabilir mi?
 9. CHP dini keşfetti, oyları arttı!
 10. MHP'de deprem, İYİ Parti'ye taze kan!
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz