Ad
2

Bilişim Uzmanı / Computerman -

Simge Fıstıkoğlu ile Dekolte Haberler - Video

Simge Fıstıkoğlu adını ilk defa Twitter'da gördüm ve tıkladım. Tipik Türk erkeği olarak ilk dikkatimi çeken soyadı oldu...

Fıstıkoğlu....

Önce çok önemsemedim. Kimdir nedir diye peşine de düşmedim. You tube'de dekolte haberlerini görünce artık dayanamadım. Hemen peşine düştüm. İlk olarak dekolte haberlerini izledim.

İzlerken de “eyvah” dedim. Tam da Türk erkeğinin istediği bir sunucu, üstelikte spor haberleri sunuyor. Haber Türk TV Türk erkeğinin nabzını çok iyi biliyor!

Güzel bir kız.
Üstelik 1987 doğumlu.
24 yaşında tazecik...!
Sarışın, çok tatlı gülüyor.
Beyaz gömlek giymiş memeler düğmeleri kırmak üzere.O hiç birşey olmamış gibi doğal haliyle haber sunmaya devam ediyor. Türk erkeği de televizyonun karşısına geçmiş beyaz gömlekten dışarı fırlayacakmış gibi duran memeleri dikizliyor.

Spor Haberleri'nin yönetmeni kimse “o daraccık gömleği özellikle mi seçti acaba...!"

Simge Fıstıkoğlu hep tahrik edici kıyafetler mi giyiyor? Özellikle gömleklerini memelerin ucunu gösterecek şekilde giyerek mi dolaşıyor, merak ediyorum.

Eğer Simge Fıtıkoğlu'nun tercihi ise harika...!

Yönetmen Spor Haberleri'ni izletmek için Simge'nin 90'ın üzerindeki göğüslerini ön plana çıkarıyorsa çok ayıp. İzleyicilerin bir çoğunun kızı yaşındaki (24) Simge'nin cinsel öge olarak kullanılmasını doğru bulmuyorum.

Tabi ki, haber spikerleri güzel olsun, milyonlarca insana moral versin, bunda hemfikiriz ama milyonlarca insanı tahrik edip cinsel dürtülerini ön plana çıkararak taraftar sayısını çoğaltmak hiç etik değil...!

Simge Fıstıkoğlu adı bile bazı erkekler için iç gıdıklayıcı diyeceğim bazı bayan yazarlar oturdukları koltuktan fırlayacak. Bu yazının altına Simge'nin dekolte haber videosunu da koyuyorum. Erkekler de kadınlar da izlesin baksınlar bana da düşüncelerini yazsınlar.

Biz bu kızdan hiç etkilenmedik içimiz gıdıklanmadı derlerse ben sapık kategorisine gireceğim.

"Eğer evet gerçekten güzel, kameraman biraz da zoom yapsın memelerin uçlarını net göremiyoruz" derlerse benim söyleyecek sözüm yok...

Alın size bir tecavüz tahrikçisi...

Yarın Tecavüz nasıl yapılır, nasıl tecavüze uğrarsınız veya nasıl tecavüz edebilirsiniz onları yazacağım. Bu bilgileri dikkatle takip edin. Hiçbir yerde göremez ve okuyamazsınız.

Simge Fıstıkoğlu 24 yaşında genç bir kız. İri memelerine bakıp ta aklınıza kötü şey getirmeyin. O hala üniversitede okuyan güzel bir öğrenci...

Sapıklığın lüzumu yok...!

İşte Simge Fıstıkoğlu'nun dekolte haberinin videosu... İzleyin ve karar verin.


http://www.youtube.com/watch?v=7ACnFXODNUA
Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. Ertuğrul Özkök'ün ailesi!
 2. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tuzak!
 3. Kurbanlık Hayvanın Yaşı En Az Kaç Olmalıdır?
 4. Kur'an Kurslarını kapatalım sorun biter!
 5. Nasreddin Hoca heykeli
 6. Kılıçdaroğlu yürüyor, Baykal evde torun mu bakıyor?
 7. Askerin yemeğindeki rant zehiri!
 8. Cemat var Cemaat'ten içerü - 1
 9. Bilal Erdoğan yeni parti mi kuracak?
 10. Kur'an Kurslarında Livata salgını mı, provokasyon mu?
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz