Ad
27

Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır... Rüya TABİRCİ

Kıbrıs Alev Alev yanıyor, deprem oluyor

Ad

Rüyamda kendimi öğrencilik yıllarımı geçirdiğim, Kıbrıs'ta görüyorum. Annemle kuzenim de benimle gelmiş eve giriyoruz. Benim öğrenciyken yaşadığım limandaki evime.

Akşam geliyoruz zaten, sonra hemen uyuyoruz. Gece bir uyanıyorum Kıbrıs yanıyor.... Alev alev ama , o kadar buyuk alevler ki anlatamam....

Karşıyı görüyorum Magosaymış orası tamamen yanıyor kara kara dumanlar ve alevler çıkıyor.her yer yanmaya baslıyor bir anda.

Evin duvarlarından falan alevler çıkıyor.... Annemle kuzenimi alıyorum arabaya koşalım diyorum sokağa bi çıkıyoruz heryer zift...

Sokaklardan oluk oluk zift akıyor. Sonra deprem olmaya başlıyor evler yıkılıyor falan. Tekrar eve cıkıyoruz annemlerle ama sallanıyor heryer dışarı bakıyoruz zift , heryer alevler.....

Tabiriniz için teşekkür ederim.

Rüyanın tabiri...

Rüyanız ülkemizde ve çevre ülkelerde özellikle Kıbrıs'ta yaşanacak büyük çaplı fitnelere işaret ediyor. Rüyanız Arap ülkelerinde yaşanan sokak hareketlerine işaret ettiği gibi Yunanistan ve Kıbrıs'ta çıkacak kargaşaya da işaret ediyor.

Alevleri ve sokaktaki akan ziftleri görerek hayret etmeniz korkmanız aileniz ve ülkemizin bu fitnelerden korunacağına, büyümeden söndürüleceğine işaret ediyor.

Komşu müslüman ülkelerde büyük olaylar artarak devam edecek. Halk ve devletler zarar görecek. Fitneci gruplar halkları galeyena getirerek büyük kargaşa çıkaracak.Komşu ülkeler büyük zarar görecek.

Deprem olması çevre müslüman ülkelerin yeniden yapılanmasında, imar hareketlerinde söz sahibi olarak Türkiye'nin ticari ilişki içine gireceğine önemli kazanç elde edeceğine işaret ediyor.

Tüm bu kargaşa ve zorluklar ülkemize ve insanlarımıza büyük çaplı zarar veremeyecek. İlahi yardımlar sayesinde ülkemizdeki huzur ve sukunet bozulmayacak....

04.02.2011

Tabirci.com / Rüya Arşivi

Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. Tabirci.com çok yakında İngilizce ve Rusça hizmet verecek!
 2. Rüyada Abdest görmek
 3. Rüyada Soğan görmek
 4. Rüyada Abdest görmek
 5. Kıbrıs Alev Alev yanıyor, deprem oluyor
 6. Rüyada gaz çıkarmak, yellenmek, osurmak!
 7. Rüyada Dayak görmek ne anlama gelir?
 8. Başbuğ Türkeş Ümit Özdağ'ı neden veto etti?
 9. Tabirci.com "Yönetimdeki kişi azledilecek" demişti, azledildi!
 10. Rüyada kız kardeş ile evli olmak!
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz