Ad
27

Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır... Rüya TABİRCİ

Rüyada gelin, gelinlik, kız kardeş, düğün, erkek çocuk, anne ve dans etmek

Görülen Rüya:

Normalde kız kardeşim evli ve bir erkek çocuğu var. Rüyamda kız kardeşimin düğünü oluyor. Kardeşim beyaz gelinlik giymiş. Ben de beyaz çok şık bir gece elbisesi içerisindeyim. Elbise saten gibi bir kumaş. Ama ayakkabım yok. Çorabım yok. Bunları almaya da vaktim yok. Düğün salonuna gitmemiz lazım. Siyah külotlu çorap giyinmiş buluyorum kendimi. Ayakkabılarıma bakıyorum istediğim gibi ayakkabı yok. Kız kardeşim benim beyaz çok şık ayakkabımı giymiş. Ondan ayakkabımı çıkarmasını istiyorum o da çıkarıyor. Bana veriyor. Ben giyiyorum ayakkabıyı ama ayakkabı o şık ve beyaz ayakkabı değil. Babamın kızmasından korkup ayakkabı alamıyorum. Düğüne ayakkabısız gidiyorum. Sonra kuzenim bana ayakkabı getiriyor. Rahat ama o elbisenin altına uygun değil. Kız kardeşim ise gelinliğin altına siyah ayakkabı giymiş. Sonra gelinliğine bir şeyler yapıyorlar gelinlik siyah şık bir gelinliğe dönüşüyor. Şaşırıyorum. Sonra müzik başlıyor ve ben küçük yeğenimi (kardeşimin oğlu) kucağıma alıp biraz da insanların ayakkabıma dikkat etmemesini umarak oynuyorum. Dans ederken ,dans edecek kimse yok küçük yeğenim kucağımda dans ediyorum.(kız kardeşimin oğlu). Küs olduğumuz yada görüşmediğimiz tüm akrabalar orada. Düğün için sürekli koşturuyorlar. Sonra annem kız kardeşimin kıyafetinin değişmesine yardımcı oluyor. Gelinliği beyaza dönüşüyor ama göğüs kısmında siyah işlemeli süsü var. Beni de çağırıyorlar bir gidiyorum giysi odası. Düğün sırasında sürekli elbise değiştirmemiz için annem bana siyah işlemeli kısa bir gece elbisesi veriyor. onu giyiyorum. hah diyorum ayakkabı sorunum olmayacak. ama sanırım elbiseyi giydikten sonra ayakkabımı çıkarıp oynamaya gidiyorum ya da elbise altında rahat siyah ama eski bir ayakkabı var. Net hatırlayamıyorum. Devamını göremeden uyanıyorum.

Rüyanızın tabiri:

Rüyanız size ihtiyacı olan bir yakınınızın varlığına işaret etmektedir. Kızkardeşinizin düğününün olması sıkıntılarınızın gitmesine huzura ve rahata kavuşmaya işaret edeceği gibi aile ve tanıdık çevrenizin dedikodu yapmasına aile ve akrabaların sözle bir birini incitmesine de işaret eder.

Rüyada gelin görülmesi sevinç ve neşeye işaret eder. Bekar kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine işaret eder. Evli birinin gelin görmesi rızık ve Allah tarafından gelecek yardıma işaret eder.

Şık ve güzel beyaz renkte gece elbisesi giymeniz dürüst ve iyi karekterde bir insan olduğunuza işaret etmektedir. Beyaz renk elbise giymeniz ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğinize yararlı iyi bir insan olduğunuza işaret eder.

Ayakkabı ve çorabınızın olmaması bekar iseniz evlenme teklif edeceklerin eksikliklerine işaret etmektedir. Siyah kilotlu çorap giymeniz yanlış bir düşünce içine girerek bunda ısrar edeceğinize işaret etmektedir.

Rüyanız da evlilik işareti fazlasıyla var. Eğer bekar iseniz, kız kardeşinizin ayağındaki ayakkabıyı çıkarmasını istemeniz aynı aileden evlilik teklifine veya evlilik arayışlarına işaret etmektedir. Rüyanız aynı zaman da aile işi minik sorunlara da işaret eder.

Düğününe ayakkabısız gitmeniz sıkıntılı bir süreçten sonra sorunlarınızı çözeceğinize işaret etmektedir.

Babanızın kızmasından korkmanız babanızdan yardım istemeye utanacağınıza çekineceğinize işaret etmektedir.

Rüyanız sıkıntılardan kurtulacağınıza müjdeli haberler alacağınıza işaret etmektedir.

Küs olduğunuz akrabalarınızın bile katılacağı sosyal bir görev için bir araya geleceğinize acılarınızın azalacağına sevinçlerin çoğalmasına işaret etmektedir.


Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com/ tabircileri tarafından yapılmaktadır...
Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. Rüyada Abdest görmek
 2. Rüyada Soğan görmek
 3. Rüyada Abdest görmek
 4. Kıbrıs Alev Alev yanıyor, deprem oluyor
 5. Rüyada gaz çıkarmak, yellenmek, osurmak!
 6. Rüyada Dayak görmek ne anlama gelir?
 7. Başbuğ Türkeş Ümit Özdağ'ı neden veto etti?
 8. Tabirci.com "Yönetimdeki kişi azledilecek" demişti, azledildi!
 9. Rüyada kız kardeş ile evli olmak!
 10. Rüyada anne görmek!
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz