Ad
27

Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır... Rüya TABİRCİ

Rüyada evden dışarı çıkmak, ayakkabı giymek, nişanlık, ölünün dirilmesi...

Rüya:

Rüyamda kendimi daire kapımızdan başkasına ait eski bir çift siyah ayakkabıyı giyip çıkarken görüyorum. Evimizde misafir varmış, akşama da nişana gidecekmişiz.

Giydiğim ayakkabıların üzerine basa basa apartmandan dışarı çıkıyorum. Hava karanlık, akşam olmuş. Apartmandan biraz uzaklaşıyor, bahçe gibi bir alana doğru yürüyorum. Aynı zamanda bulunduğum yerden apartmanı da görüyorum.

O anda nişanda ne giyeceğimi, ne renk makyaj yapacağımı düşünüyorum. Mor rengi sevdiğim için ilk olarak mor düşünüyorum sonra yok bıktım artık mor renkten yeşil renk yaptıracağım diyorum.

Tam onları düşünürken gözüm sol tarafa doğru kayıyor. Sol tarafta bir hareket farkediyor kafamı çeviriyorum ki bir mezar. Mezarın başında duran taş, mezarın üstüne düşmüş, o anda kendi kendine kalkıyor.

Sonra aniden toprak hareketleniyor ve iri yarı bir erkek ölü, yüz üstü bir halde yukarıya doğru kalkıyor/yükseliyor. Mezardan kalkan ölü uzun boylu, kaslı, iri vücutlu cesete benzemeyen daha çok canlı bir insan halinde.

Mezardan yükselirken kükreyerek, ekolu bir ses ile "İsim Bekliyorum" diyor. Sonra o anda sağ tarafımda da bir mezar olduğunu farkediyorum.

O anda korku ile uyandım. Hayırlara çıkar inşallah diyorum ve tabiriniz için teşekkür ediyorum.

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız hayatınızda ortaya çıkacak değişikliklere işaret etmektedir. Evin kapısından çıkmak ayrılığa işaret ederken başkasına ait eski ayakkabı boşanmış bir adam ile evliliğe veya ilişkiye işaret etmektedir.

Halbuki sizi bekleyen bir kısmet, ümit dolu bir hayat, hayırlı kısmet, müjdeli haberler vardı...

Ayakkabıların üzerine basa basa çıkmanız kabul etmek istemediğiniz, beğenmediğiniz bir kişiyle zoraki evliliğe veya arkadaşlığa veya ilişkiye işaret ediyor.

Apartmandan, binadan çıktığınızda havanın karanlık olması sevginin galip gelmesine, işinize yoğunlaşmanıza işaret ediyor.

Mor renkten vazgeçerek, yeşil renkli bir elbise düşüncesi hayatınızdaki zorluklardan ve yanlış yoldan dönmek isteyeceğinize işaret etmektedir.

Rüyanızdaki ikinci bölüm ise bir efsanenin dirilişine işaret etmektedir. Rüyanızdaki dirilme Türkiye'nin çok önemli bir konuda insiyatif alarak Osmanlı İmparatorluğu'nun muhteşem günlerine benzer bir döneme işaret etmektedir.

Türkiye zor ama önemli görevler üstlenecek...

Bu süreçte ülke insanı zarar görmeyecek, korku ve endişeler yok olacak. Başarılı olacak...


Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com/ tabircileri tarafından yapılmaktadır...
Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. Rüyada Abdest görmek
 2. Rüyada Soğan görmek
 3. Rüyada Abdest görmek
 4. Kıbrıs Alev Alev yanıyor, deprem oluyor
 5. Rüyada gaz çıkarmak, yellenmek, osurmak!
 6. Rüyada Dayak görmek ne anlama gelir?
 7. Başbuğ Türkeş Ümit Özdağ'ı neden veto etti?
 8. Tabirci.com "Yönetimdeki kişi azledilecek" demişti, azledildi!
 9. Rüyada kız kardeş ile evli olmak!
 10. Rüyada anne görmek!
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz