Ad
27

Rüyaların tabirleri www.tabirci.com sitesi tarafından yapılmaktadır... Rüya TABİRCİ

RÜYAMDA ESKİ ERKEK ARKADAŞIMI GÖRDÜM

Ad
Rüyanız ...

Rüyamda arkadaşlarımla birlikte hep beraber bir eve gidiyoruz. Yani bizim apartmandamıyız bilmiyorum ama bir üst kata çıkıyoruz ve çıktığımız ev iki katlı ahşap bir ev. Ev eski erkek arkadaşımın eviymiş.

Kapıya geliyoruz kapıdan evin içine bakıyorum eski erkek arkadaşım içeride kapının önünde duruyor, birbirimizi görüyoruz ve onu gördüğüm halde , küs olduğumuz halde çekine çekine eve giriyorum.

Hep beraber yukarıya çıkmak için ahşap merdivenlere yöneliyoruz, merdivenlerden çıkarken o tam arkamda bana "selam" diyor. Ters ters bakıyorum arkama, "ne o küsüz diye selamda mı vermeyeceğiz" diyor bende "slm" diye karşılık veriyorum.

Benimle gayet normal konuşuyor. Sonra yukarıya çıkıp odalardan birine giriyoruz. Ev eski erkek arkadaşımın ama teyzem hizmet ediyor kahve dağıtıyor.

Evde annem var, ben, ve arkadaşlarım var, hepimiz evdeyiz.Sonra benim yanımda iri yarı lacivert t-shirtlü bir erkek oturuyor ben kafamı onun göğsüne dayıyorum ve gözlerimi kapatıyorum ve erkek kardeşimde kafasını bana yaslamış yerde oturuyoruz üçümüz.

Eski erkek arkadaşım karşıdan beni seyrediyor. Bana yukarı çıktığımızdan beri çok kötü davranıyor ve beni öyle başkasının göğsünde dayanmış yatıyor görünce kıskanıyor ve odanın ortasında bağırmaya başlıyor.

Bunun üzerine annem hadi kalkın gidiyoruz diyor ve kız kardeşim ben annem teyzem filan oturduğumuz yerden kalkıyoruz fakat diğer arkadaşlarım oraya yatıya gelmişler onlar kalkmıyorlar, divanda oturuyorlar.

Biz çıkarken arkadaşlarımdan biri bana yandan bir bakış atıp pis pis sırıtıyor.

Tabiriniz için teşekkür ederim.

Rüyanızın Tabiri ...

Rüyanız eski günlere hatıralara döneceğinize işaret etmektedir. Erkek arkadaşınızı görmeniz geç kalmış bir haberin size ulaşacağına işaret etmektedir.

Alacağınız haber size buruk bir mutluluk verecek. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı ortamdan kısa süreli de olsa çıkacaksınız.

Arka arkaya iki iş teklifi alacak ve bunları geçici olarak kabul edeceksiniz.Fazla para kazandırmayacak mütevazi bir gelir elde edeceksiniz.

Eski erkek arkadaşınızla ilgili duygularınızda kararsızlık hakim olacak.

Hayatınızda Ümit verici gelişmeler olarak. Aileniz sizin desteğinize muhtaç. Onlar sizden maddi manevi yardım ve destek bekliyor.

Eski arkadaşlarınızdan manevi destek göreceksiniz. Aile içinden gelecek güzel ve tatlı sözler size moral verecek.

Misafirleriniz gelecek. Biraz kalabalık ortamlara gireceksiniz. Dedikodulardan uzak durmalısınız.

Aile içinde yapılacak dedi kodular moralinizi bozacak.


Kalıcı olmada da üzecek.

Size tavsiyem, aile ve arkadaş çevresindeki davranışlarınızda dikkat etmeniz. Olumsuz ortamlardan ve olaydan uzak durarak enerjinizi koruyabilirsiniz.

Karşılaşacağınız ani olaylar karşısında soğuk kanlılığınızı korumaya özen gösteriniz...

Arkadaş çevreniz sizin içinde bulunduğunuz zor şartlara duyarlı olmayacak. Yaşadığınız sıkıntıları görmezden gelecek.

Gerçekleri göremeyecekler.

Yanlış anlama ve bilgilenme nedeniyle arkadaşlarınızın söyleyeceği sözlerden etkilenecek ve üzüleceksiniz.

Sabırlı, soğuk kanlı hareket etmelisiniz.


Not :
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rüyalarınızı gönderebilirsiniz... Rüyanızı gönderirken iş, meslek,cinsiyet, medeni durum, rüyanın görüldüğü tarihi ve zamanı mutlaka yazmalısınız...
Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. Rüyada Abdest görmek
 2. Rüyada Soğan görmek
 3. Rüyada Abdest görmek
 4. Kıbrıs Alev Alev yanıyor, deprem oluyor
 5. Rüyada gaz çıkarmak, yellenmek, osurmak!
 6. Rüyada Dayak görmek ne anlama gelir?
 7. Başbuğ Türkeş Ümit Özdağ'ı neden veto etti?
 8. Tabirci.com "Yönetimdeki kişi azledilecek" demişti, azledildi!
 9. Rüyada kız kardeş ile evli olmak!
 10. Rüyada anne görmek!
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz