Ad
28

Gazeteci Yazar Asya ARICI

Adele Sex Tape - Adele'nin seks kasedi ve orgazm görüntüleri

Adele ismi hem İngiltere'de hem de Türkiye'de gündem oldu. Ünü tüm dünyaya yayılan İngiliz Jazz Sanatçıcı Adele'nin ismi, Adele Laurie Blue Adkins...

Tüm dünyada üne kavuşan Adele Laurie Blue Adkins, Adele ismiyle tanınır...

Slow jazz müziklerin eşliğinde söylediği şarkılar büyük beğeni topladı...

Adele 1988 yılında Londra'da dünyaya geldi. Şu an 24 yaşında. Klasik İngiliz kızları gibi biraz kilolu ve beyaz!

Adele, Amy Winehouse, Katie Melua, Leona Lewis ve Kate Nash gibi ünlülerin bulunduğu BRIT School’u bitirdi. Adele internette şöhrete ulaştı. İlk albümü “Hometown Glory” 2007 yılında yaptı. 2004 yılında Myspace sayfasıyla önemli bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Bu süreçten sonra plak şirketlerinin de ilgisini çekmeyi başardı.

Müziklerinde genel olarak Vokal, gitar,piyano, bas, çelesta, perküsyon, klavye ağırlığı hissediliyor.

R&B, soul,country soul,blues, jazz tarzıyla beğeniliyor.

Adele, 2009 Grammy Ödülleri'nde, En İyi Yeni Şarkıcı ve En İyi Kadın Pop Vokal Performans dallarında ödül kazandı

XL Recordings plak şirketiyle çalışıyor. 19 adlı albümü ile tüm dünyada beğeni topladı. Albümü İngiltere'de bir numaradan giriş yaptı.

Albümü İntiltere'de 208 bin kopya satarken, ABD'de Billboard 200 listesine bir numaradan giriş yaptı ve ilk haftasında 352.000 kopya sattı.Albüm, ABD ve on yedi Avrupa ülkesinde bir numaraya yerleşti.

"Someone Like You" ile tüm dünya müzik listelerini altüst etti.

Adele, başarı merdivenlerini hızla çıkarken karşısına eski sevgilisinin bir paparazziye çektirdiği iddia edilen görüntüler çıktı. Adele, fotoğraf ve video görüntülerinin kesinlikle kendisine ait olmadığını söyledi.

Sex tape – Sex kasetindeki görüntüleri izledim. Görüntülerdeki kadın Adele'ye çok çok benziyor.


Sex kasedi Adele'nin orgazm olduğu anları gösteriyor.

Dünya erkekleri ve Türk erkekleri Adele'nin orgazm görüntülerini izlemek için interneti yerlebir etti. Video paylaşım sitelerine binlerce Adele Sex tape görüntüsü yüklendi. Bir çoğu reklam amaçlı yüklenen görüntülerde gerçek kasetten bazı anlara alıntı yapılmıştı.

Bazı porno siteleri görüntüleri 25- 30 dolar karşılığında izletti.
Erkekler her zaman olduğu gibi Adele'nin müziğini dinlerken nasıl orgazm olduğunu da öğrenmiş oldular. Adele'nin orgazm görüntüleri Türkiye'de 45-50 TL karşılığında izletilseydi umarım büyük bir kitle para öderdi.

Adele orgazm görüntüleri için hukuk mücadelesi başlattı. Ancak şunu belirtmem gerekir ki, Adele'nin orgazm görüntüleri Adele'ye daha büyük şöhret kazandırdı. Albümü satış rekorları kırarken durağanlaşan İngiltere ekonomisini de canlandırdı.

Adele'nin kaseti tam bir yıl önce 23 yaşında ortaya atılmış ve kasedin gerçek dışı ve iftira olduğu, yüzde 100 sahte olduğu iddia edilmişti.

Adele'nin sahte dediği kaset'in eski sevgili wh tarafından hazırlandığı ve intikam amaçlı ortaya çıkarıldığı iddia edildi.

Kasedi Fransız bir paparazzi yayınladı ve hukuk mücadelesinde kaybetti.

Adele, kaseti ortaya çıkardığı iddia edilen sevgilisine, 18 yaşında hem de doğum günü partisinde aşık olmuş ve partide aşkını açıklamış. Ancak Adele'nin aşık olduğu adam gay olduğu için, gay sevgilini tercih etmiş ve dört saat sonra ayrılmışlar.

Adele altı Grammy ödülünü kazandı.
10 odalı bir malikane kiraladı.
Tüm dünyanın ilgi odağı oldu.


Sex kasetinin gündeme gelmesi kendisine kaybettirmesi gerekirken veya öyle düşünülürken başarının zirvesine perçinledi. Sex kasedi bahanesiyle tüm dünya Adele dinledi. İnternette Adele aradı. Adele'nin Orijinal albümünü satın alındı.

Adele'nin olduğu iddia edilen görüntüler eski erkek arkadaşının arabasının arka koltuğunda çekilmiş.

Adele bu görüntüler nedeniyle çok yıprandığını ve üzüldüğünü söyledi. Magazin dünyasında eski sevgilinin intikamı olarak yer aldı.

Paparazzi Jean Claude Elfassi'e ait olduğu söylenen blog'un yayını servis sağlayıcı tarafından durduruldu. Adele'nin kasediyle ilgili Twitter'da büyük spekülasyon yapıldı. Tüm dünya Adele'nin seks kasedini ve görüntüleri tartıştı.

Ünlü şarkıcı ve aktris Whitney Houston’un Grammy müzik ödüllerini dağıtılacağı törenden bir gün önce hayatını kaybetmesi ile Adele arasında bir bağ kurmaya çalışanlar da oldu.

48 yaşında bir otel odasında ölü bulunan Houston dünyanın en büyüks sesi olarak anılıyordu.

Altı Grammy ödülü kazanan Whitney Houston albümleri tüm dünyada en çok satan şarkıcılardan biriydi.

Houston ‘un 1985 yılındaki ilk albümü 25 milyon satmıştı. Ünlü şarkıcının bugüne kadar 170 milyonun üzerinde albüm sattığı bildiriliyor.

Adele'nin Whitney Houston'un müziklerinden etkilendiği biliniyor.

Artık Whitney Houston yok, Adele var.

Adele Altı Grammy ödülü ile tüm dünyanın beğenisini kazandı. Seks kasedi ile erkekler tarafından daha fazla merak edildi. Orgazm görüntülerini izlemek için interneti aşındıran erkeklerin sayısı az değil...

Son söz olarak; " Adele artık Türk erkeklerinin de hayallerini süslüyor. Hem müziğiyle hem de inanılmaz orgazm görüntüleriyle..."


Adele'nin orgazm görüntülerini görmek için çok meraklıysanız:

http://www.yerelgundem.com/albumler.html

Reklam alanı...

http://www.anlasmalievlilik.com/
Ad

Yazarın Diğer Yazıları

 1. OLGUN İNSAN...
 2. Nasıl “cool” olabilirsiniz?
 3. Susma Artık Tacizi ve Tecavüzü Anlat!
 4. Tatile Çıkarken Yanınızda Bulundurmanız Gereken 9 İlaç
 5. Dirty Talk’ nereye kadar seksi, nereden sonra seksist?
 6. Johann Sebastian Bach: Müziğe Adanmış Bir Hayat
 7. Salo ya da Sodom'un 120 Günü (1975)
 8. Oğlak - Aslan Aşk Uyumu
 9. Öteki kızdan mesaj var...
 10. Başbuğ Alparslan Türkeş'ten tarihi sözler...
 11. Yazarın Tüm Yazıları

Yorum Yaz